Volný poukaz na pobyt pro ženy

Nevíte jaký pobyt zvolit jako dárek? Žádný problém, vyberte si Volný poukaz a volbu víkendového pobytu přenechejte na obdarovanou. Obdarovaná od nás obdrží dárkový certifikát společně s informacemi o kompletní nabídce pobytových balíčků.

Majitelka Volného poukazu může volit ze všech pobytů z celé naší nabídky. Pokud si vybere levnější pobyt tak se ji zbytek částky přesouvá na další objednávku nebo si může k vybranému pobytu doobjednat další služby (například masáže navíc, plnou penzi atd). Když si zvolí dražší pobyt tak doplatí pouze rozdíl mezi cenou pobytu a hodnotou Volného poukazu.

Pokud byste v nabídce nenašli Volný poukaz v cenové relaci, kterou hledáte, rádi Vám vystavíme certifikát na jakoukoliv částku.

Volný poukaz je garancí, že vyberete pro obdarované přesně takový víkendový pobyt jaký si přejí.

Volné poukazy patří mezi nejvíce využívanou formu dárku a tak pokud chcete někomu darovat víkend rádi Vám Volný poukaz doporučíme a věříme, že bude mít u obdarovaných úspěch.

Pokud na dárek spěcháte, tak Volný poukaz Vám dokážeme doručit emailem do 10 minut od objednávky, poštou do druhého dne. V případě dotazů na Volný poukaz nás prosím kdykoliv kontaktujte na 739 907 010.

Nově u otevřeného poukazu při objednávce emailem poskytujeme i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později".

K dispozici jsou následující typy Otevřeného poukazu:

1. Bronzový pobyt v hodnotě 3 000 Kč Objednat


2. Stříbrný pobyt v hodnotě 5 000 Kč Objednat


3. Zlatý pobyt v hodnotě 10 000 Kč Objednat


4. Diamantový pobyt v hodnotě 15 000 Kč Objednat


5. Briliantový pobyt v hodnotě 20 000 Kč Objednat