4R Relax pobyt s dětmi v Beskydech
Pobyt s dětmi Vás zavede do čisté beskydské přírody a nabídne Vám lahodnou polopenzi formou rautových stolů, vstup do bazénu, saunového světa, pro rodiče klasické masáže, relaxační bylinné lázně a samozřejmě mnoho možností na sportování, túry, aktivity pro děti či odpočinek, které tato oblíbená lokalita nabízí pro vydařený rodinný pobyt.

Zde je kompletní program Pobytu s dětmi v Beskydech: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu pod Beskydskými hřebeny. Hotel je obklopen lesy a nabízí krásný výhled do údolí řeky Bečvy a na horské hřebeny Pusteven a Radhoště. Připraveny pro Vás budou moderně zrekonstruované hotelové pokoje / apartmány kategorie Lux. Součástí pobytu je polopenze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci formou studených a teplých rautových stolů.

Pestré možnosti na poznávání okolních krás, turistiku či letní i zimní sportovní vyžití doplníme o každodenní vstup do hotelového wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunovým světem a fitness centrem. A pro oba rodiče je jako bonus připravena klasická masáž zádové sestavy a relaxační bylinná lázeň. Děti zase jistě navštíví velkou dětskou hotelovou hernu, hrnčířskou dílnu, bohaté sportovní možnosti hotelového areálu či letní dětské animační programy. Pobyt s dětmi v Beskydech poskytne vydařené tři dny pro každého člena rodiny.

K Pobytu s dětmi v Beskydech lze doobjednat
K Pobytu s dětmi v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc pro celou rodinu - 3 380 Kč, 2) Balíček rodinný relax - masáž obličeje pro dámu, reflexní masáž pro pána a perličková lázeň pro dítě - 1 250 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích / apartmánech kategorie Lux v oblíbeném beskydském hotelu. Součástí každého pokoje je koupena s WC, kvalitní nábytek z masivního modřínového dřeva, LCD televizor, pracovní stůl s křeslem, telefon, Wi-Fi připojení k internetu a fén. Na pokoj je v případě zájmu možné přidat dětskou postýlku.

Stravování
Během pobytu je pro každého člena rodiny připravena lahodná polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetových stolů doplní večeře formou rautových stolů s pestrým výběrem teplé a studené kuchyně.

Lokalita pobytu s dětmi
Beskydy - Rožnovsko - Horní Bečva

Zajímavosti okolí
Pobyt v Beskydech Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, lyžování či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet rozhodně patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní
Pobyt s dětmi v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro celou rodinu je 3 380 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí i pokoje pro handicapované hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je kalkulován na 2 dospělé a jedno dítě do 12 let. Cena za pobyt pro druhé dítě do 12 let činí 1 290 Kč, u starších dětí je doplatek 690 Kč za celý pobyt.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]