16P Pohádkový víkend na zámečku - Posázaví

Romantické ubytování v hotelu ve stylu zámku v Posázaví, lahodná polopenze, pestré relaxační vyžití v čele s masážemi, vnitřním a venkovním bazénem a mnoho možností na výlety i sportovní vyžití je pro Vás připraveno pokud pro sebe nebo pro někoho blízkého zvolíte tento pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkový víkend na zámečku: tentokrát Vás vypravíme do malebného Posázaví do romantického hotelu, který je postaven v zámeckém stylu. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi v hotelové restauraci (viz Stravování).

V programu zámeckého pobytu je zahrnuta klasická relaxační masáž zádové sestavy pro každého z páru, kterou vhodně doplní neomezené užívání hotelového relaxačního centra s vnitřním bazénem, whirlpoolem a v letních měsících i s venkovním bazénem na prosluněné hotelové zahradě. Dále hotel nabízí pestré sportovní vyžití a jeho okolí mnoho pěkných výletů (např nedaleký zámek Konopiště).

K Pohádkovému víkendu na zámku lze doobjednat
K pobytu Pohádkový víkend na zámečku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 700 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 3 400 Kč, 3) Doplatek za luxusní apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje (za dvě noci) - 4 400 Kč, 4) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a občerstvení na pokoji - 799 Kč, 5) Balíček Zámecký Relax - pro dámu klasická relaxační masáž a pro pána masáž lávovými kameny - 1 990 Kč, 6) Balíček masáží - pro dámu masáž lávovými kameny a pro pána reflexní masáž nohou - 1 890 Kč, 7) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Zámecký hotelový resort poskytuje pestrou nabídkou služeb na doplňkový program během pobytu. Z ;možností vybíráme venkovní a vnitřní bazén, fitcentrum, billiard, kulečník, masáže, posilovna, půjčovna kol, sauna, solárium, squash, stolní tenis, šipky, tělocvična a tenisový kurt. V nedalekém okolí si můžete zahrát bowling, využít golfové nabídky (Štiřín, Konopiště), absolvovat projížďku na koních nebo navštívit střelnici.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje zámeckého hotelu Vám poskytnou vysoký standard ubytování. Do výbavy každého pokoje patří TV se SAT, minibar, radiobudík, telefon, WIFI připojení k internetu a fén. Koupelna s denním světlem je vybavena vanou. Do pokoje je možné přidat dětskou přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu Pohádkový víkend na zámečku je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffetových stolů doplní každý večer pobytu večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Na druhý den pobytu pro Vás navíc bude připraveno posezení při sladké pochoutce. Hotelová restaurace nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni (pro zájemce lze připravit i dietní či vegetariánské menu) a pestrý výběr vín. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s grilem. Celoročně je k dispozici bar s výběrem lahodných drinků a v létě s hudbou k tanci.

Lokalita víkendu na zámku
Střední Čechy - Benešovsko - Posázaví

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet.

Ostatní
Pobyt pohádkový víkend na zámečku lze využít i kdykoliv během pracovního týdne případně i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 700 Kč), parkování na uzavřeném parkovišti je již v ceně pobytu (za poplatek lze doobjednat i možnost garážového stání), domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]