O nás - Pobyty pro ženy


Naše společnost se specializuje na originální víkendové pobyty, které svým klientům nabízí již dvanáctým rokem. Jelikož se mezi našimi zákazníky pravidelně těší velkému zájmu pobyty pro ženy rozhodli jsme se připravit ucelenou nabídku, která se soustředí právě na tento typ pobytů. Dámy si budou moci vybrat zda se vypraví na ryze dámskou jízdu, na romantický víkend s partnerem nebo na pobyt s celou rodinou. Součástí každého pobytovému balíčku bude samozřejmě zajímavý doplňkový program.

Ceny u našich balíčků jsou vždy finální za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně kompletního programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaná osoba ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Pobytový balíček je vhodným dárkem například k narozeninám, k vánocům či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytu i na obdarovanou a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu pobytů poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web Romantické víkendy obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo.

Portál pobyty-pro-zeny.cz je členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 prověřených portálů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený pobyt!

Váš tým Pobyty-pro-zeny.cz