7R Pobyt pro rodiny s dětmi v Luhačovicích
Rodinný pobyt v Luhačovicích to jsou vydařené tři dny v komfortním 4* hotelu s lahodnou polopenzí formou rautových stolů, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a whirpoolem, čtyřmi relaxačními procedurami pro rodiče a mnoha možnostmi na vyžití pro děti (součástí hotelu je dětské hřiště a zábavní centrum).

Zde je kompletní program Rodinného pobytu v Luhačovicích: tentokrát se můžete těšit na ubytování v prostorných pokojích moderního 4* hotelu v lázních Luhačovice. Během pobytu pro každého člena rodiny budou připraveny snídaně formou švédských stolů a každý večer lahodné večeře formou studeného a teplého buffe.

Dále budete příjemně relaxovat. Součástí pobytu je neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a whirpoolem a pro oba rodiče je připravena masáž éterickým olejem a regenerační zábal. Pestré vyžití přímo v areálu hotelu si jistě získá i děti. Součástí hotelu je dětské hřiště (průlezky, lanová dráha, kolotoč, houpačky, skluzavky, lezecké stěny, trampolína, cvičící stroje) a zábavní centrum (bowling, stolní fotbálek, biliard, ruské kuželky, dětský koutek a relax zóna) - vše je pro děti otevřené neomezeně. Vypravte se tedy do Luhačovic, kde vás mimo kvalitního ubytování a lahodné stravy čeká pestré vyžití pro každého člena rodiny.

K Rodinnému pobytu v Luhačovicích lze doobjednat
K Rodinnému pobytu v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dva dospělé a jedno dítě - 3 650 Kč, 2) Balíček Spa - speciální omlazující tělové kúra pro dámu, masáž hot stones pro pána - 1 800 Kč, 3) Balíček Relax - romantická perličková koupel ve speciální dvojvaně, 2x reflexní masáž - 1 990 Kč, 4) Balíček Luhačovice - medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Moderně zařízené pokoje 4* hotelu vám poskytnou komfortní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, balkon, TV se SAT, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, fén, župany a bezpečnostní schránka. Prostorné pokoje (rozměr 34 - 38m²) jsou vybaveny kvalitními postelemi s pružinovou matrací pro maximální pohodlí a klidný spánek. V hotelu je možné zapůjčit dětskou postýlku.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na polopenzi v hotelové restauraci. Jistě si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a lahodné večeře formou teplého a studeného buffe, který obsahuje polévku, čtyři hlavní jídla, zeleninové a ovocné saláty a dezerty. Připraveny pro Vás budou tradiční jídla české kuchyně, moravské speciality, bezmasé pokrmy, jídla mezinárodní kuchyně i racionální strava. Mimo restaurace můžete využít i posezení na letní terase či v lobby baru.

Lokalita rodinného víkendu
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná či letecké muzeum Kunovice.

Ostatní
Rodinný pobyt v Luhačovicích je možné absolvovat v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji i na delší dobu než 3 dny - cena za noc navíc se snídaní pro dva dospělé a jedno dítě do 12 let činí 3 650 Kč (případně dvě děti do 12 let - 4 200 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem i přístupem pro handicapované klienty. Domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Cena pobytu je uvedena za dva dospělé a jedno dítě do 12 let. Pokud by se pobytu účastnili dvě děti je doplatek za druhé dítě do 12 let 1 100 Kč / pobyt.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]