1Ž Pobyt pro dámy v Hluboké nad VltavouHluboká nad Vltavou je ideální destinací i na dámskou jízdu. Pojeďte si do Hluboké vychutnat 4* ubytování doplněné o masáže, relaxaci ve wellness centru i prohlídku populárního zámku či tříchodové večerní menu v hotelové restauraci.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dámy v Hluboké nad Vltavou: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás ubytování ve 4* hotelu, který se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu. Na chvile příjemné relaxace budete moci zajít každý den do hotelového wellness centra (bazén, vířivka, sauna a infrasauna) a navíc si během pobytu vychutnáte klasické masáže zádové sestavy. Jistě neopomenete ani návštěvu zámku na jehož reprezentační okruh jsou vstupenky též součástí balíčku. V případě zájmu je možné vstupenky na zámek vyměnit za tříchodovou večeři pro dvě dámy v hotelové restauraci (výběr je zcela na Vás a stačí nahlásit při rezervaci termínu pobytu). Vypravte se za poznáním na vydařený dámský pobyt do Hluboké nad Vltavou.

K Pobytu pro dámy na Hluboké lze doobjednat
K pobytu v Hluboké nad Vltavou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 400 Kč, 2) Doobjendání polopenze - 1 600 Kč, 3) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů a lahev výběrového vína po příjezdu - 599 Kč, 4) Balíček Relax - 1x thajská masáž a 1x klasická masáž - 1 800 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro jednu dámu a thajská masáž pro druhou dámu - 2 000 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 2 999 Kč, 7) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 220 Kč, 8) Beauty balíček - líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro druhou dámu - 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klientky. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu. Pokud dáte přednost večeři před vstupem na zámek tak je součástí pobytu tříchodové menu pro dvě dámy v hotelové restauraci.

Lokalita pobytu pro ženy
Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází přímo pod zámkem)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Pobyt u dámy v Hluboké nad Vltavou je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší hotel 4* kategorie v jižních Čechách za loňský rok.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]