19Ž Pobyt pro ženy v Malé Fatře
Akční sleva 1 500 Kč na tento pobytový balíček (částka bude odečtena z ceny pobytu tzn. zaplatíte jen 6 999 Kč)

Malá Fatra dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější destinace u našich východních sousedů. Krásnou přírodu Malé Fatry, která leží nedaleko od hranic s ČR byste proto měly zařadit do svého cestovatelského plánu. A k tomu vám nabídneme pobytový balíček s kvalitním ubytováním, plnou penzí a pestrým relaxačním programem.

Zde je kompletní program balíčku Malá Fatra - pobyt pro ženy: vypravíme vás mezi kopce Malé Fatry do 4* hotelu, který se nachází v Bránické dolině. Místo je ideální pro letní i zimní vyžití. Abyste na sportovní aktivity, turistiku či poznávání okolních krás měli dostatek energie je jako součást pobytu připravena plná penze.

A nechybí ani slíbená porce relaxace. Každý den se můžete těšit na dvouhodinový vstup do moderního hotelového wellness centra (které obsahuje bazén, 2x whirpool, finskou saunu, římskou saunu, solnou saunu, aroma saunu, aztéckou saunu, infra saunu, parní lázeň, hydromasážní vanu a box a solárium) a neomezený vstup do fitness centra.

Malá Fatra vám nabídne krásy Slovenska na zlatém podnose. Pojeďte se tedy s nimi seznámit a prožít příjemný pobyt.

K pobytu v Malé Fatře lze doobjednat
K pobytu v Malé Fatře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 500 Kč, 2) Balíček Relax speciál - 1x zkrášlující medová masážní kúra a 1x klasická relaxační masáž zádové sestavy pro pána - 1 599 Kč, 3) Balíček Relax sport - 2x klasická relaxační masáž a hodinový pronájem tenisového kurtu - 1 599 Kč, 4) Balíček Malá Fatra - 1x masáž lávovými kameny, 1x medová masáž - 1 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete využít následujících možností: služby hotelového wellness a sportovního centra (finská sauna, sauna, whirlpool, hydromasážní vana, hydromasážní box, solárium, bazén, masáže, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol). V nedalekém Ski areálu se nachází 11 vleků a běžkařské tratě, přes léto poskytuje okolí pestré možnosti pro turistiku, cykloturistiku, ale i vodní sporty či horolezectví.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu 4* standardu jsou garancí příjemného pobytu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, TV se SAT, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Stravování
Tento balíček obsahuje plnou penzi během celého pobytu. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou výběru z menu. V hotelu Vám bude k dispozici restaurace, která nabízí speciality tradiční slovenské kuchyně a kavárna, kde si zajisté pochutnáte na zákuscích, zmrzlinových pohárech a kvalitní kávě. V letních měsících lze též využít posezení na hotelové terase a kochat se výhledem do kopců.

Lokalita pobytu pro ženy
Terchovská dolina - Malá Fatra (pouze 60 Km od hranic s ČR, 20 Km ze Žiliny)

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček probíhá v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Lokalita poskytuje mnoho možností pro zimní i letní výlety. Mezi nejpopulárnější místa patří Vrátná Dolina, Malý a Velký Rozsutec, Velký Kriváň či Chleb. Pokud se chcete vypravit za poznáním historie, nabízí se Oravský zámek, hrad Strečno, skanzen Vychylovka či historická Žilina. Hotel pořádá pro hosty výlety mikrobusem na zajímavá místa v okolí.

Ostatní
Malá Fatra - pobyt pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 8499,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]