11Ž Aqua pobyt pro ženy u Lipenské přehrady
Pokud si chcete užít víkend plný relaxace a vodních radovánek, tak Aqua pobyt pro ženy s ubytováním na břehu Lipenské přehrady bude jistě správnou volbou. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze rautovými stoly a v neposlední řadě i vstup do 1500 m² velkého aquaparku jsou garancí vydařených dnů.

Zde je kompletní program balíčku Aqua pobyt pro ženy u Lipna: jak již úvod napověděl můžete se těšit na ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře a pod šumavskými kopci. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Dále budete moci každý den pobytu využívat hotelového aquaparku jehož součástí je vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou.

Lokalita je naprosto ideální na výlety (např. Český Krumlov je vzdálen jen 30 Km) a sportovní vyžití - pokud samozřejmě vyšetříte nějaký čas a bude se Vám chtít opustit brány wellness resortu. Pojeďte tedy doplnit energii a pořádně si užít vodních radovánek k Lipenské přehradě.

K Aqua pobytu pro ženy lze doobjednat
K Aqua pobytu pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro dvě dámy - 2 400 Kč, 2) Balíček Lipno - 1x thajská aromatická masáž a 1x klasická celková masáž - 1 990 Kč, 3) Balíček Hit - 1x medová masáž a 1x aromatický peeling celého těla - 1 490 Kč, 4) Balíček Luxus - 2x kokosový peeling a 2x kokosová masáž - 2 650 Kč, 5) Balíček Beauty - 2x manikura, 2x pedikura a 2x parafínový zábal - 2 250 Kč,6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro dvě dámy (vzdálenost letiště 50 Km u Hluboké nad Vltavou) - 3 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy. Na pokoje je v případě zájmu možné přidat přistýlku či postýlku.

Stravování
Aqua pobyt pro ženy u Lipna Vám nabídne stravování formou polopenze. Jak snídaně tak večeře si budete moci vychutnat formou pestré nabídky studených a teplých rautových stolů. K dispozici Vám budou dvě restaurace (jedna se staročeskou kuchyní s certifikací Czech Special), bohatý výběr kvalitních moravských a francouzských vín i možnost "take away" objednaného jídla.

Lokalita pobytu pro ženy
Jižní Čechy - Lipno

Zajímavosti okolí
Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní
Aqua pobyt pro ženy u Lipna je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na pobyt pro pár či na rodinné pobyty (hotel nabízí hlídání dětí). Hotel poskytuje bezbariérový přístup i pokoje.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]