5Ž Wellness pobyt pro dámy - Špindlerův Mlýn
Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je ideální variantou na dámskou jízdu plnou relaxace. Čeká vás komfortní ubytování v oblíbeném 4* hotelu, lahodná strava, relaxační a zkrášlovací procedury i neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem.

Zde je kompletní program balíčku Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu 4* standardu v oblíbeném krkonošském středisku. Přivítány budete lahví sektu a během wellness pobytu si pochutnáte na lahodné stravě v hotelové restauraci. Bohaté snídaně formou švédských stolů na každé ráno doplní 1x večeře formou čtyřchodového menu včetně láhve vína.

A hlavně se můžete těšit na pestrý relaxační program. Neomezeně k dispozici Vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool, bylinkovou a finskou saunu. Dále jsou součástí balíčku dvě aromatické masáže éterickými oleji a pro každou dámu je též připravena regenerační aromatická koupel. K bohatému programu ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše po celý rok nabízí.

Skladba Dámského wellness pobytu ve Špindlerově Mlýně
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve 4* wellness hotelu ve Špindlerově Mlýně - bohaté snídaně švédskými stoly po oba dva dny - večeře formou čtyřchodového menu včetně láhve vína - 2x aromatická masáž éterickými oleji - 2x zkrášlující koupel - neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem, whirpoolem a dvěma druhy saun

K Dámskému wellness pobytu lze doobjednat
K dámskému wellness pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 990 Kč (duben až listopad), 3 990 Kč (prosinec až březen), 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze 3 200 Kč (duben až listopad), 4 600 Kč (prosinec až březen), 3) Balíček Relax Špindl - 1x celková masáž lávovými kameny, 1x aplikace pleťové masky- 1 800 Kč, 4) Balíček Spa Beauty - 2x pleťová maska a 2x zábal rukou včetně masáže rukou - 2 800 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Krkonošemi - 3 500 Kč. Doobjednávky k wellness pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pr opříjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Hotel Vám poskytne kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování
Součástí Dámského wellness pobytu je i lahodná strava. Každé ráno pro vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a jeden večer pobytu se můžete těšit na lahodné čtyřchodové menu doplněné o láhev vína. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita wellness pobytu pro ženy
Krkonoše - Špindlerův Mlýn

Ostatní
Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 990 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty.

cena: 8499,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]