13P Romantická noc na zámku - Vysočina
Pokud zvolíte pobyt Romantická noc na zámku, tak si můžete být jisti jedinečným zážitkem. Romantický zámek Vám nabídne ubytování 5* standardu přímo v historickém objektu, který patří mezi nejluxusnější hotely v ČR. Nebude chybět ani bohatý relaxační program, sportovní vyžití či projížďka kabrioletem značky Mercedes.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc na zámku: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na opravdu nevšední ubytování ve výběrových pokojích v nedávno otevřeném zámeckém hotelu 5* standardu. Zámecký skvost jehož červené věže s cimbuřím ční do krajiny Českomoravské vrchoviny již více než čtyři století Vám poskytne skutečně pohádkové ubytování.

Poté co dorazíte na zámecké sídlo budete přivítání welcome drinkem a dáma květinou. Během pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů z přírodních produktů z místních zdrojů. A hlavně Vás bude čekat opravdu pestrý program se zaměřením na wellness. Pro každého z páru bude připravena 90 minutová celotělová masážní kúra. Dále budete moci neomezeně během celého pobytu využívat zámecké wellness centrum jehož součástí je bazén, vířivka, finská, švédská a parní sauna, fitness a silencárium. Pokud budete chtít trošku protáhnout tělo, tak ideálně poslouží zapůjčení horských kol, holí na nordic walking a možnost hraní na golfovém trenažéru (vše je již v ceně pobytu). Mimo pestrého wellness a sportovního vyžití nechybí v pobytovém balíčku na zámku ani originální vyjížďka zámeckým kabrioletem značky Mercedes Benz E Class.

Dopřejte si tedy na chvíli luxus prostoru a pohodlí velkolepého sídla a staňte se hosty jedinečného zámeckého hotelu se standardy a vymoženostmi dnešní doby a v atmosféře šlechticů, jaká zde panovala před stovkami let.

K pobytu Romantická noc na zámku lze doobjednat
K Romantické noci na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro pár včetně snídaně formou švédských stolů - 7 999 Kč, 2) Luxusní romantická večeře pro pár formou 6ti chodového degustačního menu od zámeckého šéfkuchaře - 1 980 Kč. Doobjednávky k pobytu romantická noc prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Romantická noc Vám poskytne skutečný zážitek z ubytování v 5* zámeckém hotelu. Prostornost, luxus a kreativita, tak by se dal ve stručnosti vystihnout vzhled zámeckých pokojů ve kterých se historie prolíná s moderními prvky v harmonickém souladu. Součástí každého De Luxe pokoje je koupelna, WC, televizor, telefon, připojení k internetu, rychlovarná konvice, psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů, župany, minibar a rádio. Nechybí ani 24 hodinový pokojový servis či možnost zapůjčení dětské postýlky.

Stravování
Během pobytu Romantická noc na zámku si jistě vychutnáte snídani formou švédských stolů z lahodných přírodních produktů. Na další pokrmy Vám ideálně poslouží luxusní zámecká restaurace, která vychází z nejlepších tradic české kuchyně v novém, zámecká kavárna, bar a jistě neopomenete navštívit ani zámecký sklep s unikátní nabídkou francouzských vín. V létě můžete navíc stolovat na zámeckém nádvoří anebo přímo v anglickém parku.

Lokalita romantické noci na zámku
Českomoravská vrchovina - zámek se nachází na samotě nedaleko Humpolce

Zajímavosti okolí
Romantická noc na zámku Vás zavede do srdce Českomoravské vrchoviny, která nabízí mnoho možností na aktivní trávení volného času, poznávání či sportovní vyžití. Pokud se rozhodnete opustit své zámecké sídlo tak Vám na zajímavý výlet můžeme doporučit například návštěvu ZOO v Jihlavě, prohlídku pivovaru Bernard v Humpolci nebo procházku historickým centrem Telče.

Ostatní
Romantickou noc na zámku je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) nebo na delší dobu například na víkend - cena za druhou noc činí 7 999 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází bezplatné parkoviště pro hosty.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]