20Ž Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu
Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu Vám přináší vydařenou dámskou jízdu s pestrým wellness programem. Mimo ubytování v oblíbeném hotelu na krásném místě se můžete těšit na třídenní pobyt plný hýčkání a relaxace.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který leží v populárním Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích a hlavně na bohatý program během celého pobytu.

Nyní si představíme skladbu relaxačního procedur, které jsou součástí pobytu: 2x zkrášlující jasmínový peeling následovaný originální masáží z jasmínového oleje, 2x regenerační masáž na vodním vyhřívaném lůžku, 2x relaxační procedura dle Vaší volby z následujícího výběru: rašelinový zábal, zábal ze včelího vosku, lymfodrenáž, detoxikace, suchá uhličitá koupel či klasická masáž zádové sestavy. Dále Vám bude po celou dobu relaxačního víkendu k dispozici neomezený vstup do hotelového fitness, každý den budete moci relaxovat v hotelovém bazénu se slanou vodou a whirpoolu, nechybí ani vstup do hotelového wellness centra s finskou a bylinnou saunu, parní a solnou lázní, infrasaunou, Kneippovou šlapací koupelí, ochlazovnou, bazénem a whirpoolem či sportovní vyžití v podobě jednodenního pronájmu horských kol a zapůjčení holí na Nordic walking včetně instruktáže a doporučených tras po Moravském krasu. K pestrému relaxačnímu programu přidejte ještě možnosti na procházky, túry či třeba návštěvu nedalekých Punkevních jeskyní s Macochou.

K Relaxačnímu víkendu pro ženy lze doobjednat
K pobytu Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu je možné přiobjednat následující služby: 1) Polopenze během celého pobytu pro dvě dámy (výběr z 5 menu) - 1 120 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc pro dvě dámy včetně snídaně - 2 380 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - 1x masáž hot stones, 1x aroma masáž - 1 600 Kč, 4) Balíček Hit - 1x masáž lávovými kameny a 1x klasická masáž celého těla - 1 600 Kč, 5) Balíček Moravský kras Speciál - 1x čokoládové hýčkání v podobě masáže a zábalu a 1x vanilkové hýčkání s peelingem, zábalem a masáží - 1 700 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Macochou - originální vyhlídkový let nad Morasvkým krasem pro dvě osoby - 3 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k relaxačnímu víkendu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí relaxačního balíčku v Moravském krasu jsou moderní hotelové pokoje, které Vám nabídnou kvalitní ubytování. K dispozici Vám bude lednička, pokojový safe, TV, pevné internetové připojení, koupelna se sprchou a balkón s výhledem do okolí.

Stravování
Během Relaxačního víkendu pro ženy v Moravském krasu jsou pro Vás připraveny snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat polopenzi (1 000 Kč) či plnou penzi (1 500 Kč). Lahodné pokrmy si budete moci vychutnat v hotelové restauraci, která se specializuje na tradiční jihomoravskou kuchyni. V letních měsících je v provozu navíc letní terasa s lávovým grilem a velice příjemným posezením.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy
Jižní Morava - Moravský kras (hotel se nachází nedaleko Blanska)

Zajímavosti okolí
Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu Vám nabídne i mnoho možností na zajímavý výlet. Zde je několik doporučených tipů nedaleko od hotelu: propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, rozhledna Podvrší, zámek v Rájci - Jestřebí, zámek, hrad a židovské město v Boskovicích, Aquapark a Dinopark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Ostatní
Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 380 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel nabízí bezbariérový přístup i bezbariérový pokoj. Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8799,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]