15P Wellness víkend pro dva na Vysočině
Vypravte se na Vysočinu a užijte si ubytování ve stylových pokojích 4* hotelu doplněné o lahodnou polopenzi, pestrý relaxační program, privátní pronájem whirpoolu, vstup do aquaparku a to vše v lokalitě s mnoha možnostmi na zajímavé výlety během celého roku.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend na Vysočině u Telče: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na pestrý pobytový balíček v oblíbeném wellness hotelu. 4* hotel s designově zařízenými pokoji Vám poskytne maximální komfort ubytování. Součástí pobytu jepolopenze - snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Ale hlavně si užijete příjemné chvilky relaxace a jistě se i seznámíte s malebnou Vysočinou. Pro dámu je v balíčku připravena masáž lávovými kameny, pán se zase může těšit na relaxační masáž zádové sestavy. Masáže navíc doplníme o oblíbený privátní pronájem hotelového whirpoolu. Lokalita ideální na výlety, sportovní vyžití i turistiku ideálně zpestří bohatý wellness program pobytu na Vysočině. Jako bonus vám k balíčku ještě přidáme vstupenky do ZOO a do aquaparkuv nedaleké Jihlavě.

K Wellness víkendu na Vysočině lze doobjednat
K Wellness víkendu na Vysočině je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 400 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí pro pár - 3 000 Kč, 3) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a růže pro dámu - 750 Kč, 4) Privátní wellness - privátní pronájem sauny a whirpoolu pro pár na 90 min - 1 000 Kč, 5) Balíček Relaxace - pivní lázeň pro pána a reflexní masáž plosek pro dámu - 1 200 Kč, 6) Balíček Harmonie - originální konopný zábal pro dámu a regenerační masáž hlavy pro pána - 1 100 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
V hotelových pokojích je kladen důraz na vysoký standard ubytování ve spojení s originálním designem. Pokoje byly navrženy tak, aby spojovaly potřebnou funkčnost s komfortem. Každý pokoj je vybaven minibarem, TV s plochou obrazovkou a rádiem, moderním nábytkem, vysokorychlostním kabelovým připojením na internet. Moderně navržené koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty nebo vanou. Na pokoj je možné dát přistýlku a hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Stravování
V ceně Wellness víkendu na Vysočině je zahrnuta polopenze. Snídaně formou švédských stolů doplní lahodné večeře formou výběru z menu hotelové restaurace, která si zakládá na moderních trendech stolování a nabízí kvalitní pokrmy ze surovin od místních dodavatelů. K dispozici vám během pobytu bude i hotelový bar.

Lokalita wellness víkendu
Vysočina - Telč - hotel se nachází přesně mezi Telčí a Jihlavou v městě Třešť

Zajímavosti okolí
Zde je několik tipů na zajímavý výlet: 13 Km to budete mít do turisticky vyhledávané Telče, dále můžeme doporučit hrady Štamberk a Roštejn, renesanční měšťanské domy ve Slavonicích, synagogu přímo v Třešti, zámek Dačice či Zoo a další možnosti na zajímavý program v nedaleké Jihlavě.

Ostatní
Wellness víkend na Vysočině je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč). Hlídané parkování pro hotelové hosty je přímo v areálu hotelu.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]