27P Noc nejen pro novomanžele na Hluboké
Tento originální pobytový balíček Vás zavede do zámeckého hotelu v Hluboké nad Vltavou a mimo komfortního ubytování, výběrové stravy Vám nabídne i královskou vyjížďku kočárem nebo thajské masáže. Pokud tedy sháníte dárek pro novomanžele nebo si chcete užít neopakovatelnou romantickou noc v Hluboké, tak tento pobyt je správnou volbou.

Zde je kompletní program pobytu Noc nejen pro novomanžele na Hluboké: připravili jsme pro Vás ubytování ve stylovém zámeckém hotelu, který se nachází v prostorách anglického parku v těsné blízkosti zámku Hluboká. Můžete se těšit na zámecké ubytování se vším všudy, pokoje s historickým nábytkem a replikami obrazů holandských mistrů dokreslují atmosféru místa.

Ihned po příjezdu budete přivítání sektem s jahodami, mísa s ovocem bude připravena na pokoji a dámu překvapíme vázanou kyticí růží. Určitě nevynecháte návštěvu zámku či procházku zámeckým parkem. Dále si budete moci zvolit zda dáte přednost romantické projížďce kočárem po Hluboké nebo dvěma hodinovým thajským masážím. Relaxaci doplníme neomezeným vstupem do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirpool a fitness. Noc nejen pro novomanžele by byla nekompletní bez romantické večeře pro dva. Proto je součástí pobytu pětichodová večeře při svíčkách doplněná o láhev sektu v zámecké restauraci. Druhý den ráno Vás zase potěší snídaně se servisem až do postele a ani tentokrát nebudou chybět gurmánské lahůdky či sekt. Tento balíček bezpochyby zafunguje jako vydařený svatební dar, ale nikde neni psáno, že si romantický pobyt nemůžete vychutnat i když už máte "novomanželské období" za sebou a nebo se na něj teprve pečlivě chystáte.

K pobytu lze doobjednat
K pobytu Noc nejen pro novomanžele na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 700 Kč, 2) Balíček Hit - medová masáž pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána 1 999 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - masáž aromatickými oleji pro dámu, regenerační masáž zad pro pána - 2 899 Kč, 4) Balíček Relax Hluboká - pro dámu uklidňující masáž z čerstvých bylin, pro pána reflexní masáž nohou - 1 799 Kč, 5) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro pár (létá se celoročně) - 3 499 Kč, 6) Let vrtulníkem nad zámkem Hluboká - (pouze pro jednu osobu a jen v letních měsících) - 3 999 Kč, 7) Let balonem pro pár nad zajímavými místy jižních Čech (duben až říjen) - 14 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na zámecké ubytování jehož atmosféra bude dotvářena replikami obrazů holandských mistrů a na výbavu interiéru pokoje ve stylu zámku Hluboká. Každý pokoj nabízí originální architektonické řešení a svým vzhledem a prostorností Vám maximálně zpříjemní pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, TV se SAT, HiFi systém, telefon, minibar a trezor.

Stravování
Noc nejen pro novomanžele na Hluboké by byla nekompletní bez lahodných pokrmů. Během pobytu tedy nebude chybět snídaně s kaviárem a sektem, která Vám bude naservírována až do postele a pětichodová romantická večere při svíčkách doplněná o láhev kvalitního vína ve stylové restauraci Pánů z Růže.

Lokalita pobytu
Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází přímo v zámeckém areálu)

Zajímavosti okolí
Mimo zámku, který je obklopen zámeckou zahradou, nabízí Hluboká další možnosti na zajímavý program. Z nabídky vybíráme například Alšovu jihočeskou galerii, zoologickou zahradu, lovecký zámeček Ohrada s loveckým muzeem či aquapark Podskalí. Pokud se vypravíte za hranice Hluboké budete to mít kousek do Českých Budějovic, Českého Krumlova či na Šumavu.

Ostatní
Pobyt Noc nejen pro novomanžele na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například na klasický víkend i déle (cena za druhou noc se snídaní je 3 700 Kč). Hotel poskytuje bezplatné parkování na uzavřeném parkovišti, za poplatek lze parkovat i v garáži. Pro handicapované klienty je bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka.

cena: 8599,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]