popis nahore na strance

4Ž Wellness víkend pro ženy v Hluboké
Wellness víkend pro ženy je pobytový balíček s programem plným relaxačních a zkrášlovacích procedur. Pojeďte tedy společně s kamarádkou načerpat energii a prožít vydařený pobyt do Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro ženy: vypravíme vás do populární Hluboké nad Vltavou, kde bude připraveno ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází nedaleko zámecké dominanty. Na prohlídku zámku si čas jistě uděláte, ale věřte, že to v bohatém programu nebude jednoduché.

Budeme se snažit, abyste prožily 3 dny plné relaxace a pohody. Vychutnáte si hodinovou klasickou masáž celého těla, kterou doplníme o thajskou aromatickou masáž zádové sestavy (pokud však dáte raději přednost zkrášlení je možné proceduru vyměnit za nalíčení od kosmetičky) a v neposlední řadě budete moci využívat každodenního vstupu do hotelového wellness centra s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou a infrasaunou.

K tomu přidáme lahodnou polopenzi složenou ze snídaní formou švédských stolů a s tříchodovými večeřemi formou výběru z menu v hotelové restauraci. Wellnessvíkend pro ženy v Hluboké Vám alespoň na pár dní připraví skutečný ráj na zemi.

K Wellness víkendu pro ženy na Hluboké lze doobjednat
K víkendu pro ženy je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 990 Kč, 2) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel - 1 800 Kč,3) Welcome set - láhev sektu a vstupenky na zámek Hluboká na pokoji po příjezdu - 1099 Kč, 4) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 599 Kč, 5) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro jednu dámu, rekondiční masáž pro druhou dámu - 1 600 Kč, 6) Balíček Hluboká Exklusive - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro jednu dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro druhou dámu - 2 000 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 8) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 220 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie se zcela jistě postarají o vydařený relaxační víkend. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Wellness víkend pro ženy je zahrnuta lahodná polopenze. Každé ráno pro Vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a po oba večery si pochutnáte na tříchodovém menu formou výběru v hotelové restauraci. Mimo restaurace můžete přímo v hotelu využít i Caffe bar s letní terasou.

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy
Hluboká nad Vltavou - hotel Podhrad se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou

Ostatní
Wellness víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro dvě dámy se snídaní je 1 990 Kč případně 2 990 Kč s polopenzí), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]