13Ž Wellness víkend pro ženy v Českém ráji
Víkend pro ženy to je vydařená dámská jízda s ubytováním ve wellness hotelu 4* standardu doplněná o šest relaxačních a zkrášlovacích procedur, privátní relaxaci ve wellness, vyjížďku na koních, lahodnou stravu a další zajímavý program. Pokud se tedy dámy rozhodnete pro tento balíček, tak Vás čeká opravdu vydařený relaxační pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro ženy v Českém ráji: tentokrát se můžete těšit na ubytování ve wellness hotelu, jehož bohaté možnosti na relaxační a sportovní vyžití garantují vydařený pobyt. Ihned po příjezdu do hotelu Vás bude čekat welcome drink. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetu, lahodnou tříchodovou večeři doplněnou o láhev chutného vína i posezení při kávě a domácím desertu. V letních měsících určitě využijete příjemné prostředí zahradních teras hotelu.

Víkend pro ženy přináší pestrý program se zaměřením na odpočinek, zkrášlení a doplnění energie. Čekají Vás dvě klasické masáže zádové sestavy a pro každou dámu bude připraveno kosmetické ošetření pleti s následným líčením. K relaxaci ideálně poslouží i privátní pronájem sauny a whirpoolu na 90 minut. A jako bonus k pobytu ještě přidáme vyjížďku na koních (samozřejmě v případě zájmu je možné koňské sedlo nahradit za relaxační proceduru pro obě dámy). Okolí hotelu s mnoha hrady a zámky (viz Zajímavosti okolí) Vás určitě naláká k nějakému zajímavému výletu.

K Víkendu pro ženy v Českém ráji lze doobjednat
K balíčku Víkend pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně - 2 900 Kč, 2) Masážní balíček Speciál složený z 2x čokoládové kúry celého těla a 2x masáže obličeje - cena 2 699 Kč, 3) Balíček Relax - masáž lávovými kameny pro jednu dámu a speciální čokoládová kúra složená z masáže, zábalu a peelingu pro druhou dámu - 1 799 Kč, 4) Balíček Fit - indická masáž hlavy pro jednu dámu, masáž hot stones pro druhou dámu - 1 599 Kč, 5) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - 3 399 Kč pro dvě dámy, 6) Balíček Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 400 Kč. Doobjednávky k pobytu Víkend pro ženy prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu můžete využít: balneo centrum nabízející bohatý výběr procedur, solárium, infrasaunu, bazén, saunu, whirpool, tenisový kurt, zahradní šachy, golfové odpaliště, půjčovnu kol či petanque. Nedaleko od hotelu lze zajistit projížďku na koních a vyhlídkový let.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie Vám poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem.

Stravování
Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné tříchodové večeři včetně láhve vína (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze či plná penze). Na další chody Vám ideálně poslouží hotelová restaurace a k dispozici Vám bude i hotelová vinárna a v letních měsících dvě venkovní terasy.

Lokalita víkendu pro ženy
hotel se nachází u Mladé Boleslavi která je vstupní brána do Českého ráje i Máchova kraje

Zajímavosti okolí
Pobyt Víkend pro ženy Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet ještě určitě zařadíme muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavy, zámek Mnichovo Hradiště nebo město drahých kamenů Turnov.

Ostatní
Víkend pro ženy v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 900 Kč pro dvě dámy), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště (garáže) pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i bezbariérovými pokoji.

cena: 8299,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]