14P Wellness víkend v Bojnicích ve znamení vína









Wellness víkend v Bojnicích přináší luxusní ubytování ve stylových pokojích, lahodnou stravu, jedinečné omlazující vinné relaxační procedury a to vše přímo u romantického Bojnického zámku, který patří mezi nejpopulárnější místa na Slovensku (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR).

Zde je kompletní program pobytového balíčku Wellness víkend v Bojnicích ve znamení vína: vypravíme Vás do slovenské Bojnice, kde se nedaleko od romantického zámku se spoustou věží, bude nacházet Váš hotel. Můžete se těšit na stylové ubytování v komfortních pokojích, které jsou pojmenovány po jednotlivých odrůdách vína, se kterým bude celý Váš víkendový pobyt spojen.

Ihned po příjezdu budete přivítáni sektem a potěší Vás sladké překvapení. Během pobytu si dále vychutnáte vydatné snídaně a hlavně romantickou večeři pro dva při svíčkách ve vyhledávané hotelové restauraci, kde důmyslně snoubí chutě jídla s vínem. Jelikož to budete mít na Bojnický zámek co by kamenem dohodil, tak určitě rádi využijete dvě vstupenky na prohlídku tohoto historického skvostu Slovenska, kde se točila třeba pohádka Šíleně smutná princezna. Zajisté neopomenete ani procházku velkorysým zámeckým parkem či návštěvu oblíbeného léčebného termálního koupaliště, které je též nedaleko zámku.

Dále Vás čeká privátní relaxace v hotelové jacuzzi samozřejmě doplněná o pohárek lahodného vína a hlavně zlatý hřeb víkendového pobytu v podobě speciálních vinných procedur. Tyto netradiční terapie jsou složeny z peelingu z hroznů a hroznových semen, kompletní masáže olejem z výtažků z hroznových semen a koupele ve vinných esencích a jejích cílem je zkrášlení a omládnutí Vašeho těla. Vinné procedury nejen očistí Vaši pokožku od odumřelých buněk a dodají ji oslnivý a mladiství vzhled, ale zároveň se postarají i o detoxikaci celého těla a stimulaci krevního oběhu. Mimo všech léčivých aspektů přináší též příjemný pocit uvolnění a relaxace celého těla.

Pokud se tedy s námi vypravíte do malebné Bojnice, tak Vás bude čekat víkendový pobyt plný nevšedních zážitků!

K wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend v Bojnici je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 400 Kč, 2) Luxusní večeře formou degustačního menu (5 chodové menu + 5 druhů vína) pro pár - 2 600 Kč, 3) Privátní rezervace hotelového wellness na 3 hodiny včetně 2x hodinové masáže - 2 559 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí jsou k dispozici následující možnosti: wellness centrum, vinotéka, cyklistické a turistické stezky, jezdecký klub nabízející vyjížďky na koních, bohatý výběr sportovního vyžití (např. bowling, tennis, fitness centrum, squash, golf, lyžování), kulturní vyžití (kino, divadlo, živá hudba), oblíbené termální koupaliště, rybolov.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje zajisté zpříjemní Váš pobyt. Každý hotelový pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek (pokud jsou ve Vámi zvoleném termínu k dispozici, vždy rezervujeme pokoje s tímto výhledem).

Stravování
Během pobytu Wellness víkend v Bojnici ve znamení vína si přijdou na své i milovníci dobrého jídla. Znamenitá hotelová kuchyně, která nabízí degustační menu, jež vyzdvihují snoubení jídla s vínem si Vás zaručeně získá. V ceně víkendového pobytu jsou zahrnuty vydatné snídaně a výběrová romantická večeře pro dva při svíčkách. V případě zájmu je možné doobjednat i druhou večeři formou kreditu. K dispozici Vám bude vyhlášená hotelová restaurace a samozřejmě vinotéka s degustační místností a historickým sklípkem.

Lokalita wellness víkendu
Bojnice - okres Prievidza, Slovensko (cca 1 hodina od hranic s ČR)

Ostatní
Wellness víkend v Bojnici je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

dobírkou [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
emailem [?]
expres (do druhého dne)[?]